Krev upírů č.2

27. ledna 2007 v 18:58 | by Ishiah
Po dlouhém a celkem náročném týdnu, se konečně rozhodla. Doufala, že jí to bude k prospěchu.
Celý den se Surtar neobjevil. Natali pořád vzhlíela k Sarty´s Manor, snad tajně doufala, že něco uvidí. Ale marně. Teprve když vysvitla první hvězda někdo zaklepal na dveře. Natali, jež do teď seděla přibitá v pokoji na židli, vyskočila a hnala se ke dveřím jako tajfun. Rychle otevřela a do místnosti vešel Surtar.
,, Ahoj Natali! Jak ses přes ten týden měla?" ,, Celkem to ušlo, nechceš si sednou?" , ukázala na dvě židle u stolu. Posadili se. Byla nervozní ale ani Surtar nevypadal úplně klidně, neustále těkal očima po celé místnosti. ,, Tak jak ses rozhodla? " ,, No doufám, že svého rozhodnutí nebudu jednou litovat, takž..." , věta zanikla ve zvuku rozbíjejcího se skla. Do domu oknem vpadl muž. Byl vysoký, měl v ruce dýku. Vrhl se na Natali, ale nedoběhl, protože jej cestou srazil Surtar, vrhl se na něho a zlomil mu vaz.
,, Co to bylo? " , vběhla do místnosti Nataša. ,, Byl to člověk od Semeie. " ,, Jak jsi to poznal?" , zeptala se Natali, ktrá až do teď nebyla schopna slova. ,, Má na krku jeho znamení. Dva spojené obrácené pentagramy, ovinuté černou lilií<i> ( smyšlené)</i> , tohle znamení nepoužívá jen tak někdo." ,, A co tu chtěl?" , zeptala se Natali vyděšeně.
,, Tebe! Natali jestli chceš jít se mnou tak musíš hned, pak už nebude čas ani příležitost." ,, Tak dobře." , řekla, a přijala nabízenou ruku. ,, Počkat!" , zarazila se najednou. ,, mami, přijdeš za mnou?" ,, Až bude čas broučku, tak příjdu!" , než stačila pochopit význam jejich slov, Surtar ji už táhnul ven.
,,Sbohem!" , křikla za ní ještě její matka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kikinka kikinka | 4. února 2007 v 20:45 | Reagovat

peknéé, to si ty vymyslela??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama